info@karaagacpetrol.com.tr
0 (326) 631 36 66

Hypco

Hypco

Hypco

EPDK’dan 2014 yılında Dağıtım Lisansı alan Şirketimiz, LOKAL ENERJİ GRUBU bünyesinde 2015 yılında faaliyete geçmiştir. Global anlamda Petrol Piyasasında Dünya’nın önde gelen petrol ve enerji şirketlerinden biri olan BB ENERGY GRUBU 2016 Eylül ayında, şirketimizin %51 hissesini satın almıştır. Yeni ortaklıkla birlikte, bayi yatırımlarına hız veren Şirketimiz, bugün itibariyle ülkemiz genelinde 62 istasyona ulaşmış olup, 2017 yılında bayi sayımızın üç kat artırılması hedeflenmektedir.

 

BB ENERGY  

Ticarete 1937 yılında tahıl ve asfalt ticareti ile başlayan BB ENERGY GRUBU 1963 yılında petrol endüstrisine girme kararı almıştır. Petrol ürünleri ve bitüm ile faaliyetlerine önce yerel pazarlarda başlamış, 6 yıl sonra ise Akdeniz, Kızıldeniz ve Arap Körfezi pazarlarına girerek faaliyet alanını genişletme yolunda adım atmıştır. Bugün BB ENERGY GRUBU; Londra, Dubai, Singapur, Moskova, İstanbul, Beyrut, Houston, Kuala Lumpur ve Atina başta olmak üzere çeşitli ülkelerdeki ticaret ve operasyon ofisleri aracılığıyla senelik 17 milyon ton civarı ham petrol ve türevleri satışı gerçekleştirmektedir. 8 milyar doların üzerindeki cirosuyla dünyanın önde gelen Petrol ticaret şirketleri arasında yer almaktadır.

 

DEPOLAMA TESİSLERİ

BB ENERGY GRUBU, üç depolama tesisine sahiptir ve tamamını kendisi işletmektedir. Bunlardan iki tanesi Lübnan’da ve toplam kapasitesi 80.000 m³ tür (Antelias ve Jieh terminalleri) Grup aynı zamanda Mersin’de toplam kapasitesi 12.500 m³ olan bitüm terminalinin de sahibidir.

DİĞER MARKALARIMIZ

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin